| Bianca_Acnaib_2001 a întrebat:

Cum aș putea să îmi ajut prietenul să se lanseze in lumea muzicii?
Are voce și ureche muzicală, dar îi lipsește puțin încrederea. Știi cum aș putea să i-au legătura cu o persoană care l-ar putea ajuta să își împlinească visul?

Răspuns Câştigător
| GDup a răspuns:

Pentru inceput incearca sa il inregistrezi si pune-l sa asculte ce a cantat dupa arata inregistrarea si altor persoane si daca e bun acele persoane care au ascultat inregistrarea o sa il felicite dupa incearca sa dati un party tema caraoche si cand se simte in largul lui cerei sa cante dar pregateste si un negativ compatibil genului lui de muzica dupa tot ce a facut el il iei inregistrarea si o uploadezi pe FB dupa va curge cu com-uri

3 răspunsuri:
| Bulbucel a răspuns:

Creeaza un canal de Youtube, o pagina de Facebook, prin care sa se faca cunoscut si unde sa posteze ce stie sa faca, iar daca are talent lumea in va observa, iar de acolo va ajunge si mai sus.

| GDup a răspuns (pentru Bulbucel):

Nu merge cu canalul de Youtube pentru ca trebuie promovat deci nu e o varianta de incurajare

| Bianca_Acnaib_2001 explică (pentru Bulbucel):

Mulțumesc pentru răspuns