| koorey a întrebat:

Cum credeti ca ii sta la Bill Kaulitz [ Tokio Hotel ] mai fain. Cu barba sau fara?

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

E dragut fara barba(am vazut doar 2 poze in care are barba) ador look-ul lui! nu sunt innebunita dupa ei(bine aram acum 3-4 ani)dar el e cel mai dragut chiar daca unii zic ca e gay!

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Eu ştiam că fetele nu au barbă.

| Mitsuri10 a răspuns:

In mod sigur fara deoarece pare mai dragut si mai sensibil asa!winking

| JohnnyBi a răspuns:

Legat de un scaun si violat de negri rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui nu îi stă fain nimic. E prea ratat de felul-i.

| ony98 a răspuns:

Pai.Bill.lui Bill ii sta bine oricum.Dar totusi cred ca fara barba ii statea mai bine.happy