| Maryo_Maryo_1977 a întrebat:

Cum editez videoclipuri pe Youtube, gen sa adaug mai multe faze din mai multe videoclipuri intr-unul?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Cu diferite programe de editat, cum ar fi : Sony Vegas, Camtasia Studio, After Effects, Cinema 4D, si multe altele. Tin sa precizez ca After Effects este folosit si in adaugarea de effecte in unele filme. Acum urmeaza sa il alegi pe cel care ti se pare tie mai usor, si in care te descurci mai bine.