| HeadShotttttt a întrebat:

Cum fac sa raman conectat cu contul pe YouTube? Ma conectez pe cont. daca ies si intru din nou nu mai sunt conectat..Cum fac?

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Problema pare sa fie de la browserul tau (Firefox, google chrome, internet explorer sau Opera). La optiunile browserului (ele difera in functie de care din browserele de mai sus il ai instalat) trebuie sa accepti cookies-urile tuturor site-urilor. De exemplu la Google Chrome: click pe "customize and control" (cheita din stanga sus) apoi Settings, apoi dai click pe show advanced settings, la privacy ai un buton content settings, dai click pe el si iti apare o fereastra in care prima categorie e cookies si ai acolo optiunea "Allow local data to be set (recommended)" pe care trebuie sa o bifezi.

| HeadShotttttt explică (pentru Amilik):

Am Mozilla...

| Amilik a răspuns (pentru HeadShotttttt):

Dai click pe meniul Firefox din stanga sus, apoi da click pe History, apoi Clear recent history. Iti va aparea fereastra Time range to clear si vei selecta Everything. Apoi vei bifa optiunile
[x] Browsing & Download History
[x] Saved Form and Search History
[x] Cookies
[x] Cache
Si dai Clear now. Aceast bug vine odata cu update-ul pe care si-l face Mozilla asa ca e indicat sa urmezi acest procedeu regulat, dupa fiecare update al browser-ului. Sper ca te-am ajutat.