| YiaSwimsInTheWater a întrebat:

Cum postez un video pe youtube?

Răspuns Câştigător
| WildChild a răspuns:

Salut!
Pentru inceput ai nevoie de un cont pe YouTube pentru a putea posta un anumit videoclip.
Dupa ce ai creeat contul, acolo sus, langa bara de Search iti va aparea anumitele casute : "Browse" si "Upload"
Apesi pe upload, si dai pe cesuta galbena "Upload Video" si cauti video-ul respectiv, iar apoi astepti sa se incarce
Sper ca am fost destul de explicit

8 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Daca ai cont poti sa postezi,. mi se pare ca e acolo o rubrica... unde iti poti pune video.

| UseR4EveR a răspuns:

Prima data trebuie sa iti faci un account este acolo la youtube pe urma ai acolo profilul ca si la TPU si este aclo ceva in genul upload si alegi categoria cam la fel ca pe TPUhappysarbatori fericite

| jmek4you a răspuns:

Iti faci cont pe Youtube si dai Upload/Incarca.

| Graphee a răspuns:

Http://www.youtube.com/signup?next=/
Completeaza, dupa care o sa ai cont.
Scuze pentru raspunsul trecut, trebuie sa iti faci cont. :)

Răspuns utilizator avertizat
| WildChild a răspuns:

Salut!
Pentru inceput ai nevoie de un cont pe YouTube pentru a putea posta un anumit videoclip.
Dupa ce ai creeat contul, acolo sus, langa bara de Search iti va aparea anumitele casute : "Browse" si "Upload"
Apesi pe upload, si dai pe cesuta galbena "Upload Video" si cauti video-ul respectiv, iar apoi astepti sa se incarce
Sper ca am fost destul de explicit
Bafta!