| ImAUnicorn a întrebat:

Cum pot face un emoticoncert în cel mai ușor mod?
Cel mai bun răspund are fundă! :*

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai nu e chiar usor insa poti face totul cu programul camtasia studio http://www.softpedia.com/......udio.shtml (este shareware si-l poti proba full 30 de zile). cum se face? dai sa inregistrezi video doar fereastra de messenger si langa tii un notepad cu toate versurile din care dai copy la fiecare vers si paste in fereastra de yahoo.

| ImAUnicorn explică (pentru al3xander):

Eu am reușit cu HyperCam 3, da` mersii că te`ai deranjat să răspunzi :*

| al3xander a răspuns (pentru ImAUnicorn):

Pentru nimic numai bine :*