| TooNight a întrebat:

Cum pot gasi o melodie dupa versuri?
Stiti niste site-uri in legatura cu asta?
Caut o mel. de foarte mult timp,si nu o gasesc nicidecum.
Versurile suna cam asa:
Distants,feel me
Help me house wis home,
Without you,feel me
With now plays
Left to go
Stiu ca n-am scris corect,dar as vrea totusi daca va suna cunoscute,sa ma ajutati!
In fine,e o melodie trista,rock usor,dac-o asculti,n-ai cum sa nu te deprimi.
Daca-o gasiti,sau dac-ati auzit-o, va rog sa mi-o spuneti.
Dau Funda+Vot, Si chiar as dori sa va uitati peste aceasta intrebare!
Multumesc Anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU :-?
Empty spaces fill me up with holes
Distant faces with no place left to go
Without you within me, I can't find no rest...

| TooNight explică (pentru Mădă0611):

Multumesc din tot sufletul meu!
Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi,Mersi, Mersi, Mersi, SI Mersi!
Iti raman datoare!
Daca ai o problema, sau vrei sa te ajut cu ceva, imi poti lasa mesaj! Mersi mult de tot din nou!

| Mădă0611 a răspuns (pentru TooNight):

tongue
You're welcome! Am uitat de site-uri: Google, Yahoo, Bing. O sa iti dea niste rezultate (site-uri) in functie de cuvintele cautate.

| TooNight explică (pentru Mădă0611):

Am cautat, crede-ma.
Ieri 50% din ziua mea a fost ocupata pentru a gasi melodia asta.happy
Multumesc din nou! big grin

4 răspunsuri:
| emavisan2001 a răspuns:

Da pe saitul,, VERSURI.RO '' uite sa iti dau un exemplu lalaband versuri.ro deci intai scrii numele melodiei si dupa versuri.ro