| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Cum pot invata sa dansez ...Adica sa stiu miscari faine, ca de exemplu cum danseaza Rocky in videoclipul asta (incepand cu minutul 12:10): http://www.youtube.com/watch?v=3FT0_-U8T0w

Răspuns Câştigător
| Nadya21 a răspuns:

Este foarte usor sa stii sa dansezi eu ador dansul si am 5 medalii de aur la dans.dar ma rog asta nu conteaza trebuie sa retii pasii care vrei sa ii dansezi si sa nu fii...nu stiu cum sa zic sa nu fii stresata pentru ca dansul este o placere sa stii ce faci si sper ca te-am ajutat mai intreaba poate rasp meu nu prea ti-a fost de folos papa wave