| rrradu a întrebat:

Cum pot sa imi transform chitara acustica intr-o chitara electro-acustica si sa cant la ea cu un amplificator de chitara electrica?

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

E si aia o solutie, dar cel mai ieftin ai iesi cu chestia asta: http://mcmusic.ro/chitare/doze/jhs-d8-doza-acustica-d8.html
si oricum stie orice prost s-o monteze, pentru ca trebuie doar s-o atasezi de chitara, ca si cum ai pune un dop unei sticle, nu-i cu nimic mai complicat:)).

| rrradu explică (pentru Wøodenpints):

Poti sa imi dai mai multe detalii?

Răspuns utilizator avertizat