| Dhdhbfbc a întrebat:

Cum să dansezi la un majorat? Simplu si sa nu te faci de rashappy

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dansezi singur/ă în baielaughing Acolo nu te vei face de cacao

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Stai pe loc cu mainile in buzunar in cercul tau de prieteni dai din cap ca si cum ai intelege ce se intampla, te mai opresti din cand in cand si daca nu e suficient poti sa mai ridici si o mana din cand in gand ca si cum te-ai simte bine si iti place melodia.

| Spartacus12345 a răspuns:

Lasi muzica sa te cuprindă si incerci sa nu faci miscari ridicole, daca ti-e frica sa dansezi sa nu rada altii, invarte-te si tu un pic acolo