| ZoeyMe a răspuns:

Christams three, jingle bells, sillent night.Atat stiyu

| LostInDreams a răspuns:

Prima ti-a spus-o sinedd, cea de la minutul 4:10 este jingle bells, mai este tot prin minutul 4 si ceva -5 tot un colind de craciun, dar nu il stiu.Sorrystraight face

| Sinedd a răspuns:

Prima e Intro Song de la Piratul Jack Cel Teribil.
Restul le gasesti tu pe youtube, descurca-te...parca ar fi atat de greu!

| Palagandrei7 explică:

Sinedd nici nu mi-am dat seama ca prima e aia cu piratu.
Sa refolmulez. cum se numesc cele 5 melodii de craciun fara prostia aia din minutul 0. e bine asa? si da e greau pentru ca daca ar fi usor nu mi-as pierde timpu sa pun intrebarea aici.