| xRaduC a întrebat:

Cum se numeste cantecul din i, ntro? (e din tutorialele de pe Youtube mai vechi)
https://www.youtube.com/watch?v=8hoHAUgxNe0

3 răspunsuri:
| xRaduC explică:

Se numeste: Camtasia Studio - Mystique
Multumesc, Radu.
Cu placere, Radu.
*imi dau singur funda acum*

| MihneaAndrei2007 a răspuns:

Pentru a afla orice melodie, poti sa istalezi aplactia de pe mobil :
Shazam

| xRaduC explică (pentru MihneaAndrei2007):

Nu mi-e de folos. Cunosc si eu metodele astea principale, precum sa intrebi in comentarii, sa te uiti in descriere sau sa folosesti programe ajutatoare. Am pus intrebarea special pentru cei care au o ureche muzicala mai experimentata in domeniul identificarii melodiilor mai vechi.