| inna a întrebat:

Cum se numeste melodia aia care o da pe U inainte de reclama canta o tipa. Versurile sunt "Cause I know you're the one and I can't live without you". Ms.

Răspuns Câştigător
| any007 a răspuns:

Sugarbabes-about you now

12 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Nu stiu melodia si iarta-ma daca gresesc, dar nu erai tu cea care zicea ca renunta la TPU? Imi cer mii de scuze daca gresesc...

| diadilia a răspuns:

Hey inna daca ai gasit cum se cheama sau dk o ai pls sa mi o trimiti si mie. thankswinking (dulce_angelita_y_muy_loquita@yahoo.com)

| devilll a răspuns:

Planet Shakers - I Want You To Know?

| Deea_4962 a răspuns:

Mariah Carey - Without you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugarbabes-about you now

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Ina, ai gasit? daca da, te rog sa mi-o pasezi si mie :pe sau sa-mi zici numele (c_strike_me@yahoo.com) id.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc sa gasesc aceeasi melodie insa din pacate nu am reusit sa dau de ea sad sper ca intr-un final sa o pot gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8-) o caut de mult! nu e sugarbabes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ca si eu o cautam:can we bring yesterday sau Miranda Cosgrove -about you know

| xom a răspuns:

Miranda Cosgrove - About You No