| MoshuTheo2002 a întrebat:

Cum se numeste melodia care are refrenul ichi bi ma luta am vazut-o la don't judge chalenge hot boys si asi vrea sa stiu dau funda!

Răspuns Câştigător
| RafaellaR a răspuns:

Am vazut si eu video-ulsi sunt folosite mai mult melodiile :new thang '...una de-alu doctor dre.....the hills(o canta the weeknd))....animals(dar nu cea de maroon 5 are de la mijloc un refren tare....bitch better have my money....si chris brown come to do
FUNDA? happy
Trebuia sa ne dai si tu link-ul sau macar sa ne zici minutul

1 răspuns: