| SmileFaceee a întrebat:

Cum se numeste melodia de la inceputul serialului,, bleach"?

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu stiu, dar tu stii cum se numeste aia de la nana sau lovely complex?batting eyelashes

| Resource a răspuns:

Pai sunt diferite : Asterisk" by Orange Range
D-tecnolife" by UVERworld
Ichirin no Hana" by High and Mighty Color
Tonight, Tonight, Tonight" by Beat Crusaders
Rolling star" by YUI
"ALONES" by Aqua Timez
Pt Nana este Olivia Lufkin - Starless Night,Kuroi Namida, iti mai recomand Olivia Lufkin - Recorded Butterflies, Winter Sleep si Shadow of Love.
Pentru Lovely Complex Shouganeeze- Umibozu :] http://www.youtube.com/watch?v=EY2hueVMvME
Bye bye ^-^

| LariHimikoMeow a răspuns:

De pinde ce sezon...dar pot la raspunde mai bine e la itrebarea ei de la nana olinia lufkin starless in the night si lovely complex showdaneze