| Andruza a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama orange aia de sunt pinguini portocalii se sar, e misto melodia dar nu stiu melodia.Va rog daca stiti cum se numeste sa imi dati si mie numele pliz

13 răspunsuri:
| Andruza explică:

Va multumesc, iar babypinkandrushk citeste cu atentie si o sa vezi

| Andruza explică:

Ce tareeeee ieeeeeeeeee imi place extrem de mult si va multumesc enorm

| Andruza explică:

Bine

| Andruza explică:

Auzi babypinkandrushk nu e nevoie sa te bagi unde nu trebuie mersi de commentarii dar nu ma intereseaza ca si asa nu ai dat raspuns

| Andruza explică:

Uite pink te declar castigator vrei? ca sa ma revansez! zii vrei? zi-mi si eu iti dau

| BabyPink a răspuns:

Scrisesem răspunsul, dar era greşit. Şi l-am modificat!

Aaa, şi vă mulţumesc pentru stupid! Chiar nu era nevoie.

| BabyPink a răspuns:

Nu mă cobor la mintea unei copile!
Se mai întâmplă să scrie omul un răspuns greşit!winking
Subiect încheiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,!
Uite aici: JONA LEWIE - STOP THE CAVALRY- http://www.youtube.com/watch?v=zngTrdW-vio&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Jona Lewie-Stop The Cavalry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jona lewie stop the cavalry