| catavn a întrebat:

Cum se numeste melodia din intro si care continua in fundal de la piesa "bullet printre beat-uri si flow "
piesa aici:
https://www.youtube.com/watch?v=V1ljvWGCTkE

4 răspunsuri:
| elena99c a răspuns:

Truth Serum-Hard Life

| catavn explică (pentru elena99c):

@elena99c, nici pe departe nu are legatura piesa care mi-ai dat-o tu cu ce am cerut eu...

| elena99c a răspuns (pentru catavn):

Am folosit shazam-ul ca sa vad ce melodie e si asta a aparut, asa ca asta ti-am scris. Scuze daca nu e ce doreai, dar e vina Shazamului big grin.

| catavn explică:

@elena99c, nici pe departe nu are legatura piesa care mi-ai dat-o tu cu ce am cerut eu... sad