| Alex_9218 a întrebat:

Cum se numeste melodia pe care o canta alessia?(zice ceva de genul "loca portaboca")?

10 răspunsuri:
| HypnoticPoison a răspuns:

Nu e Alessia:P
DJ Andy Guantanamera Loca Por Tu Boca
http://www.youtube.com/watch?v=nCNRLkA8S34

| alexcandy999 a răspuns:

Sasha Lopez - All My People
Sak Noel - Loca People

| bebelusa003 a răspuns:

Nu canta alessia: melodia o canta Emil Lassaria -Loca por tu boca
http://www.youtube.com/watch?v=iMfyn-aVdk0

| Florina_6341 a răspuns:

Boro na sou po?

| Alex_9218 explică:

Zice ceva cu loca si e interpretata de ALESSIA(nu boro na sou po nu find me)

| ellablonde a răspuns:

Asta o caut si eu, e cea mai noua piesa a ei. a cantat-o de curand la un concert si se cheama"" loca portuboca''.

| ellablonde a răspuns:

Daca vrei sa o asculti cauta pe google''Alessia- Concert Targu Neamt De Zlilele Cetati Neamt 3 iulie ''. sunt mai multe melodii...

| ellablonde a răspuns:

Daca vrei sa o asculti cauta pe google''Alessia- Concert Targu Neamt De Zlilele Cetati Neamt 3 iulie ''. cu atat te pot ajuta.

| ellablonde a răspuns:

Sorry ca am scris de 2 ori.