| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Cum se numeste o Boxa cu statie de amplificare integrata? As vrea sa achizitionez una si as vrea sfaturi pentru ca sunt incepator! Vreau sa conectez si chitara aucustica si o doza de instrument de preferat cu 3 mufe Jack mare!

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Se numeste Boxa activa si orice sfat de achizitie pleaca de la un buget. Deci de ce buget dispui?

Răspuns utilizator avertizat
| DarkShadow98 a răspuns:

Daca vrei una din aceea mare se numeste boxa activa dar nu cred ca la aia te referi, asa ca pori cauta amplificatoare pentru chitari cum ar fi asta https://www.thomann.de/......r_v_60.htm