| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste piesa din acest video?
https://www.facebook.com/reel/1234589674053059/?s=ifu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fie ai facut o greseala, fie incerci sa promovezi pagini banale de Facebook.
Nu este nici o "piesa" in acel videoclip.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cor, cintec, numeste cum il vrei si nu, nu vreau sa promovez nimic vreau sa ascult pe de-a intregul cintecul. Daca tie un cintec romanesc e banal sa-ti fie rusine.Si sa-ti mai fie rusine ca te bagi de seama numai sa dai in om tie valorile culturale romanesti sunt naspa si banale?

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Opa nu este linkul videoclipului ce am dorit sa pun este cu totul altceva batal-l soarele alta data verific.Eu am vrut sa pun o doina frumoasa romaneasca si vad a iesit altceva.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Puteai sa spui ca ai gresit si sa mergi mai departe sau sa pui in comentarii videoclipul cu melodia pe care doreai sa o gasesti. Nu era nevoie sa ma adaugi la lista de ignore, mai ales dupa ce mi-ai tinut toata acea replica. Oricum, o seara/zi buna!