| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg o intrebare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pus tu intrebarea ai 3 posibilitati: 1. Daca mai are optiunea Editeaza o poti sterge si modifica de acolo. 2.O raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dupa caz, respectiv sa se incadreze in categorie. Pentru aceasta trebuie sa ai minimum 10.000 puncte ori sa fie raportata de utilizatori care intrunesc acest punctaj si raportarea sa fie reala, altfel va fi repostata. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, indici URL-ul intrebarii si rogi administratorul sa o stearga. Ultimele doua posibilitati se pot folosi si pentru stergerea unei intrebari puse de alt utilizator. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

In momentul de fata, site-ul nu dispune de optiunea de stergere a contului, insa daca vrei neaparat ca acesta sa fie sters, tot ce trebuie sa faci este sa completezi formularul de la urmatoarea adresa : http://www.tpu.ro/contact,iar un admin va lua masurile necesare pentru rezolvarea "problemei".
O zi buna! :)