| Iubesc Limonada a întrebat:

Cum vi se pare videoclipul de la Dark Side Of The Sun(TH)? Este in genul celui facut pentru By your Side.

3 răspunsuri:
| deedee_9382 a răspuns:

Este minunat, mai ales ca e cantat live, suna mai bine asa, cred eu big grin Este un videoclip foarte original, mai ales ca arata si fanii cand tipa si sunt bucurosi, si multe scene amuzante si speclaculoase. Eu una il adoooor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate

| Thfan4ever a răspuns:

Eu il ador:X:X este super! :X:X mai ales ca am vazut concertul si live in vienna :X:X!