| Smecherul_6735 a întrebat:

Cumpar pui de caine de rasa ciobanesc german sau bichon bolognese stiti cine vinde asa ceva?

4 răspunsuri:
| Ancestralsoul a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/Ciobanesc-German_26.html
Aici vei gasi anunturi cu o multitudine de rase.Succes.

| Zzzo a răspuns:

Nu stiu daca mai e valabil anuntul, dar eu am un catel de vanzare (ciobanesc german) pentru. informatii si.patriciaelena

| IchHabeKeineName a răspuns:

Nu stiu, doresti si un CIOBANESC GERMAN si un Bichon. In primul rand trebuie sa ai niste conditii pentru. catel, iar dupa, germanul este big cainele, pe cand un pufos de bichon e de vreo 50 cmlaughing
Mai draguti pentru. mine ciobanestii, dar mna, fiecare cu parerea luibig grin

| blue29 a răspuns:

Salut! Vezi poate gasesti ce cauti pe acest site. In felul asta scutesti niste bani si faci si un bine. http://www.adoptiicaini.ro/