| Sonia822 a întrebat:

Cund ascult pe Youtube muzica, dupa 2 melodii se opreste si apare mesajul ``doriti sa ascultati in continuare?`` si trebuie sa apas mereu DA. Inainte nu aparea deloc, de cateva luni imi aparea dupa 30 min, acum dupa 2 melodii. Cum fac sa scot asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AG777 a răspuns:

Si eu patesc asta, cel mai probabil sa nu fie ceva algoritm de la ei, poate din setarile contului se poate rezolva acest lucru

| Sonia822 explică (pentru AG777):

Am gasit solutia, adaugi in browser extensia `Youtube non stop``, dureaza cateva secunde

| AG777 a răspuns (pentru Sonia822):

Iti multumesc frumos