| ThinkOfMeWhenYouKissHer a întrebat:

Daca ai bilete la concertul lala summer love-Galati pe 29 septembrie la categoria 1 sau 2, dar nu la VIP package, poti lua autografe si sa faci poze? Am nevoie de raspuns URGENT ca sa stiu ce bilete iau la concertul dat de LaLa Band.dau FUNDA.merci anticipat.

3 răspunsuri:
| georgia99 a răspuns:

Nu nu poti sa intri la sesiunea de autografe doar la vip...eu mi-am luat bilet de 80 de lei nu stiu daca este categoria 1 sau a 2-a dar am niste locuri bune, .....asa cred

| ThinkOfMeWhenYouKissHer explică (pentru georgia99):

Hey esti sigura? merci de raspuns, dar am mai intrebat prieteni (in viata reala nu pe TPU) si au zis ca am voie.si am nevoie de raspunsuri rapide, ca sa stiu si eu ce bilete comand.

| georgia99 a răspuns (pentru ThinkOfMeWhenYouKissHer):

Pe site-urile in care poti sa-ti iei bilete scrie ca doar la categoria vip poti lua parete la sesiunea de autografe, loc in fata, un obiect inscriptionat lalabend si poze cu actorii...ar fii super daca ar da autografe si la celelalte 2 categorii de bilete cel putin... apropo am auzit ca locatia concertului s-a schimbat este la stadionul siderugisrului dar nu stiu daca este adevarat tu stii ceva despre asta?