| botafogo a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Miley Cyrus Selena Gomez Demi Lovato sau o trupa Tokio Hotel, Jonas brothers care ati alege.Cine raspunde primul

Răspuns Câştigător
| B.A. a răspuns:

Miley Cyrus

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Demi Lovato.

| viatadecacatt a răspuns:

Demi Lovatohappy

| BabyPink a răspuns:

Selena Gomez, Jonas Brothers love struck

| BaddieBae a răspuns:

Demi Lovato si Tokio Hotel. Da cu ce te ajuta asta?

| waXonwaXoff a răspuns:

Selena gomez, jonas brothers, tokio hotel aia nu-mi plac ca-s stil emo.

| Silvia a răspuns:

Avril Lavigne.

| Ionutzsa a răspuns:

Miley Cyrus [ The climb - e geniala love struck]
&
Tokio Hotel [ nu`mi placea pana acum insa incepe sa-mi placa noul lor album on the phone

| Andreea_8014 a răspuns:

Niciunu happy

| anca_2642 a răspuns:

Tokio Hotel

| Manele Man a răspuns:

Auzi, da tu ai auzit de muzica adevarata, sau numai de kitsch-uri si nimicuri fara valoare, care peste cativa ani o sa fie uitate?

| DeeeaA a răspuns:

Pacat ca miley cyrus s-a cam prostit.nu mai e fata cea cuminte de pana acum.
am auzit ca se drogheaza sh face filme xxx big grinbig grin

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Miley cyrus e cea mai tare. dar si selena si demi imi plac.
jonas si tokio hotel sunt nasolihappy

| Fiction a răspuns:

Tokio Hotel apropo cei care spun ca-s stilul emo habar nu au despre ei eu stiu 85% despre ei si continu sa cresc:86%; 87%; 88%...
Daca spui ca sunt stil emo, atunci fiecare vedeta rock ar trebui sa fie emo.AM DREPTATE? macar recunoaste

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Tokio Hotel
Selena Gomezz

Miley nuhlaughing...

| Sasha_3991 a răspuns:

Lady gaga dupa miley cyrus

| JessyTGR a răspuns:

Selena Gomez & Tokio Hotel :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Tokio Hotel...nu ascult muzica acelor fete, dar a trebuit sa aleg, In schimb, imi place Tokio Hotelwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NICIUNUL... fara suparare, sa fim seriosi, canteretele/trupele pe care leai enumerat mai sus sunt slabe. Ar trebui sa asculti ceva guns n roses, nirvana, black sabbath, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NICIUNUL! sunt praf toti, imi pare rau. de CANTARETI ati auzit? ma intreb si eu asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio hotel e beton nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

miley cyrus

jonas broathers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez si Tokio Hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toti in afara de jonas dar in principal pe tokio hotel(mare fantongue)

| me_3408 a răspuns:

Selena Gomez love struck kiss

| Pink Panther a răspuns:

Selena Gomez :X

| Didi33D a răspuns:

Demi lovato toti o criticati pentru ce a facut mai de mult dar nimini nu observa ca are plamani de aur e ce mai tare de asemea si tokio hotel sunt superbi si selena imi place dar mai putin si myley e o drogata se drogheaza toate ziua desi ii multumesc ca ea cand era demi in spital a facut-o sa nu faca greseaza pe gare ar fi regretato dar o urasc pe hannah e o drogata si frati jounas sunt destul de misto