| gardin a întrebat:

Daca ascult muzica crestina, care e scrisa de catolici este un pacat, cum ar fi MercyMe?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu o sa ajungi in iad pentru ca ai ascultat o melodie, asculta ce vrei

2 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Eram la seminar acum ceva ani, iar unul din preoti ne'a intrebat la ore ce muzica ascultam? iar unul din elevi a zis: eu doar muzica bisericeasca, bizantina. Iar preotul: esti prost! largaste'ti aria, cunoaste fel si fel, capata cunostinte, iar apoi iti separi raul de bine.

| gardin explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Multumesc pentru acesta mica poveste, cred ca o sa ascult acest sfat