| michaelfan a întrebat:

Daca esti fan michael; jackson contacteazama pe adresa mea de mess ludi997@yahoo.com alo toti fani sa ma bagati in lista voastra

Răspuns Câştigător
| KidutzzZuu a răspuns:

Te-am bagat in listaa.love struck

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

S-au facut fan cluburi pe TPU laughing wow
Fanii Miley! Unde sunteti?! Voi nu aveti vr-un fan club, nimic?! Pai grabiti-va ca v-au luat-o cei cu MJ inainte laughing
Chiar, vorba lui @Albastrel, nu va simtiti aiurea s aveti poze cu un mort la avatar? confused

| ing. a răspuns:

Buna michaelfankiss
te-am adaugat in lista mea de messenger, pentru ca sunt maaaare fan michael jacksonlove struck.
Pur si simplu:a fost, este, si va fi cel mai bunlove struck>3
MJ forever the King of Pop
te-am pupat kiss

| albastrel a răspuns:

Aoloo cand vad pozele astea cu M J... am un sentiment ciudat...nu va e naspa sa puneti poza cu un mort?

Răspuns utilizator avertizat
| KidutzzZuu a răspuns:

Mersi pentru fundulitza.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te-am bagat in lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupici toti fanilor MJ, il iubesc f mult si pe el si muzica lui, il love MJ

| raza-de-soare a răspuns:

Nu ma simt aiurea sa vad poze cu michael... e un erou chiar daca pana cand a murit nu am stiut prea multe despre el
sunt un mare fan si vad poze zilnic cu el...
chiar e dragut:X pupici fanilor