| anonim_4396 a întrebat:

Daca fumezi iti strici vocea, nu-i asa?
in ce fel ti-o strici?
acum 1 an jumate am fumat, dar nu foarte mult, iar azi am fumat 2, dar parca vocea mea suna altfel
adica nu vreau sa-mi stric vocea.

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Posibil sa vorbeste mai gros dar posibil sa nu se intmple nimic am prietene care fumeaza regulat si au aceiasi voce, ia o lingurita de miere ca ajuta pentru voce

| EnterSandman a răspuns:

Lemmy Kilmister fumeaza de vreo 40 de ani. uite ce voce are.
http://www.youtube.com/watch?v=9e5cqe_JE0Q

nu ori cine poate avea o asa voce.
eu prima data cand am vrut sa ma apuc de fumat m-am apucat pentru a avea o voce cat mai groasa :))
apoi am continuat sa fumez din mai multe motive :))
deci.depind ce voce vrei sa ai :). daca vrei o voce de caine spanzurat de ****. lasate de fumat :))