| StrongHeart a întrebat:

Daca i-ati vedea pe Mario Fresh si Jador in persoana ce ati face?
a) le-ati cere un autograf?
b)ati face poze cu ei?
c)i-ati lua la bataie?

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

La bataie in nici un caz! ori mi-ar da un autograf! ori poze cu ei! sa fac adica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș ignora complet.

| MaryMaria333 a răspuns:

I'as intreba cine is si de unde vin

| TimmyTim a răspuns:

A stine distanta de 2 m (sau mai bine 200) ca sa nu iau Corona sau doamne fereste de ceva mai rau: PROSTIE. laughing)

| StrongHeart explică (pentru TimmyTim):

As exersa miscarea right hand-jab-jab-uppercut din dorinta de a ma cultiva muzical.

| TimmyTim a răspuns (pentru StrongHeart):

laughing)))) Replica asta e buna "de scris in carti"! rolling on the floor)))
(ma bag si euhee hee )