| AlKiss077 a întrebat:

Daca sunt rarait asta ma poate impiedica sa devin cantaret? Nu vreau comentarii care sa ma incurajeze sa cant in franceza...in niciun caz. EU VREAU SA CANT DOAR IN ENGLEZA

Răspuns Câştigător
| LQH a răspuns:

În limba engleză sunetul R se pronunță complet diferit și s-ar putea să nu fie dificil pentru tine, caută pe YouTube "English R".

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai voce?

| AlKiss077 explică (pentru Andreeush):

Daca nas avea nas mai canta.

| MAIA18 a răspuns:

Trebuie să ai ureche muzicală!

| AlKiss077 explică (pentru MAIA18):

Pai stiu eu cant din voce si chitara...dar nu-s sigur ca cant prea bine engleza din cauza ca is rarait