| diu a întrebat:

Dati-mi niste melodii italiene frumoase.:X

5 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Toto.cutugno-l'italiano.cea.mai.frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Sonohra, Eros Ramazzotti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Eg_43mslLDg -piesa care imi place mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta pe internet. Oricum multumesc ca m-ai ajutat cand am avut nevoie. Acum sa te ajut si eu pe tine. Da pe internet la google si vezi ce-ti rezulta. Incearca, daca iti place italiana, sa accesezi site-uri cu muzica lyrics ca sa poti canta si tu dupa melodie. Nu stiu mai exact ce sa-ti recomand dar, eu cred ca cel mai bine ar fi sa cauti si sa gasesti. Si aaa, sa-ti dau un sfat de pret: Daca ] cauti pe internet si nu ne intrebi pe noi, iti poti dezvolta curiozitatea pentru muzica si gustul adevarat. Sincera sa fiu, eu vreau sa te ajut dandu-ti sfaturi la toate intrebarile tale. Si cum sa ma recunosti? Da eu sunt anonima dar de fiecare data cand raspund ma si semnez.

Cu drag, Cristina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toto.cutugno-l'italiano asta e cea mai frumoasa crede-ma.big grin