| razvanx3 a întrebat:

Dati-mi si mie ul link cu melodia jingle bells fara versuri doar melodia.

7 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jsc9aEqJjGc, http://www.orchestratii.ro/cauta/jingle-bells-negativ.html aici ai mai multe versiuni varianta demo, rock, traditionala le poti asculta inainte sa descarci

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Si pui link-ul pe www.video2mp3.net si dai download :D bafta;)

| razvanx3 explică:

Dar sa pot sa o si descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cauti o cauti tot asa doar ca sa scrii colinde pentru copii in engleza

| Pantera1blackinIP a răspuns:

Www.youtube.com cauta melodia jingle bells instrumental. dupa du-te pe google si scrie downloand manager. il downloadezi. :) il instalezi.totu frumos :-j... dupa te duci pe youtube la melodia instrumental jingle bells si vezi undeva in dreapta in colt la Subscribe scrie download. descarci video-ul ( melodia in sine ) :) si gata