| ver7igoz a întrebat:

DAU 20 de Funde care ma ajuta! happy Caut si eu un mp3, nu e melodie e o conversatie intre 2 baieti (gen Planeta Moldova), deci e o gluma care incepe asa: "Frate am agatat aseara 2 fete! Ce bune erau, le-am dus la mine, sa vezi sampanie toata noaptea distractie etc." la care celalalt spune :" Du-te mai mincinosule in..." sau ceva de genu...e veche de prin 2004 si vocile celor doi sunt subtiate si vorbesc moldoveneste..Multumesc

1 răspuns:
| vandam500 a răspuns:

Daca ai aflat raspunsul spune-ne si noua din cate vad si prin 2012 cautat raspuns la aceiasi intrebare