| DanielleDaniaD a întrebat:

Dau funda!
Am auzit o melodie acum o saptamana intr-un club.
Zicea la un moment dat "Oai oai oai, lalalalalala".Nu am putut nici cum sa o gasesc. Stiu ca nu sunt prea multe detalii, dar altceva nu imi aduc aminte din ea.
Help me! Daca stie cineva!

Scuzati categoria

4 răspunsuri:
| UzZy94 a răspuns:

Mossano-onaita? FUNDA?

| DanielleDaniaD explică (pentru UzZy94):

Nu gasesc asa ceva, da-mi tu un link happy

| TheAllmightyLighting a răspuns:

Sigur era oai oai oai, sau nannananannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannananannanaaanananananananananaananananannan BATMAMAMNANANNM"QSFDKNHfadsknh
; jasgdkhlnj'sgfadk'ljnhgjkfd'salgfsdbkjnmlkjlsgfdhskjl'fgdhkjlgfsdkjlsgdhfkjshgdfjksgdhfjkdsfghbkjdhsgf'hjdgfjklgdsrfjl