| anonim_4396 a întrebat:

Dave Mustaine a împlinit astăzi 51 de ani. Aveţi chef să discutăm pe tema Mustaine/Megadeth? Începeţi prin a spune părerea voastră despre muzician şi melodia preferată de la Megadeth.Ce credeţi despre plecarea sa de la Metallica?

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Am mai pus eu o întrebare mai demult, ce s-ar fi întâmplat dacă Mustaine ar fi rămas în Metallica.
1. Nu ar mai fi existat megadeth
2. Metallica era şi mai epică şi poate scoteau muzică de oameni şi după St. Anger

| FadetoBlack a răspuns:

BUnă!
Megadeth.
Dave, da îmi place vocea lui, nu ştiu are o voce plăcută, părerea mea, o melodie preferată de la Megadeth... pfua, nu ştiu, cred că Tornado of Souls!
Pa-pa!