| danutzzza a întrebat:

Dc a murit pana la urma michael jackson?

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A murit pentru ca a luat prea multe medicamente.sad A facut infart si gata sadPacat! Dumnezeu sa-l ierte!

auran
| auran a răspuns:

Supradoza de medicamente

| Gabystelistu95 a răspuns:

A murit din cauza unei supradoze, intr-un spital din Los Angeles in urma unui stop cardiac suferit la locuinta sa

| Jonsdottir a răspuns:

Ca sa intrebi tu?!? thinking

cami
| cami a răspuns:

Eu am auzit alta varianta...cica ar fi fost ucis...pentru bani...[ucis, nu in sensul-impuscat, spanzurat, strangulat, ci lasat sa moara.de catre doctor] thinking Acum Dumnezeu stie.

| Diva a răspuns:

A facut infart si a murit.Eu asa stiu.

| JackieSue a răspuns:

Michael Jackson a murit de boala.
(by zu)

leonardk
| leonardk a răspuns:

Inca se mai fac cercetari. Se pare ca a luat cam multe medicamente odata.(8 tipuri de medicamente i-au gasit in organism)

| Denny_5002 a răspuns:

Pentru ca a fost intoxicat cu niste supradoze de medicamente. A murit intr-un spital (particular parca) din Los Angeles, in urma unui stop cardiac suferit in locuita lui

| catalina_2916 a răspuns:

A facut infarct din cauza unei supradoze medicamentale.

| ClaudiaFanMiley a răspuns:

Eu as spune ca din cauza medicului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a mai avut zile. tu de ce traiesti? pana la urma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cercetarile continua.Se pare ca ar fi vorba de o supradoza de medicamente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ciuda. Ca nu mai avea voce. De rusine. De inima rea. Ca sa ai ce intreba. De foame rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele se scriu cu litera mare. Cu atat mai mult ca a fost un megastar, puteai sa te straduiesti un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a fost lasat de doctori sa moara ca si camy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a murit din cauza unei supradoze de medicamente si fiindca era depenndent de morfina... iar apoi a facut un atac de cord iar medicul la lasat sa moara pentru ca a vrut doar sa porfite de MICHAEL... DUMNEZEU Sa-l ierte...