| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atat de celebre piesele Latino? Adica toata lumea asculta muzica lumii 3-a? Peste tot numai artisti negri-maro. Care nu au treaba cu muzica doar cu partea estetica: cateva masini de lux, femei goale si gata.

4 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

Piesele latino nu sunt cantate de negri. Ei au alte genuri muzicale. Tu faci confuzie.

| anonim_4396 explică (pentru Nonolita):

Ma refer la lumea latino - America centrala si de sud. Practic tot ce se da la radio e de la ei.
Stiu ca Latino cuprinde si piese retro., dar ma referam la astea Noi. Balwin sau cum dracu ii cheama. Cand aud la sonerii piese din alea ma iau dracii.

| Nonolita a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, vezi, am stiut ca faci confuzie! Latino-americanii nu sunt negrii din America de nord. Si nici muzica nu seamana.

| anonim_4396 explică (pentru Nonolita):

Latino-Americanii is din amercia centrala de sud, dar america de nord e influentat de aceasta cultura. sau din astia care provin din america de sud si s-au mutat in nord. Nu degeaba Face Trump Zidul (chinezesc).
iN opinia mea muzica aia = cu manelele.