| watsabitz a întrebat:

De cateva zile am auzit la radio o melodie si nu stiu cum se numeste, am incercat sa o gasesc dar versurile sunt vagi si oricat am cautat pe google, nu am gasit-o, poate ma veti ajuta voi;
Versurile melodie sunt cam asa: " fallow me yeaaaaaaaaaaa, fallow me ( the rain is falling?)" - doar atat am inteles din melodie. Persoana care o canta este fata.
Sper sa ma ajute cineva pentru ca imi doresc foarte mult sa o ascult.
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| ColorfullKiiid a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DehHHj5hbA8 Cred ca despre asta e vorba.

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Pe ce radio ai ascultat-o?
daca e kiss fm intra la ei pe site si vezi ce canta sau ce a cantat inainte(maxim 10 mel parca au afisate)
daca e profm(oricare dintre ele) tot asa intrii la ei pe site si vezi ce canta sau daca au ce a cantat.
si cam pe toate ai putea face la fel daca nu este afisata melodia in winamp.
daca asculti in fm intrii pe site imediat ce asculti respectiva mel la radio.

| piitiica a răspuns:

Lange feat. The Morrighan - Follow Me sau http://www.youtube.com/watch?v=MAJ6Xk9binew sunt singurele care le-am gasit. nu stiu cat de bune sunt dar sper sa te ajute:">

| watsabitz explică:

Ms pentru raspunsuri!
colorffulkid - asta e melodia. am cautat-o mult timp, nu-mi vine sa cred ca am gasit-o.
Ms inca o data!