| KhloeAfterDark a întrebat:

De cateva zile incoace, tot fredonez o melodie de genul "One Laast Moment". Nu stiu de unde e melodia, cum se numeste si de cine e cantata, dar am auzit-o candva si nu-mi da stare! In pauzele de la scoala, cand scriu, cand ma uit la TV chiar si cand scriu asta acum! Parca e cantata de o fata.
Deci?!?!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte ciudat. Incearca sa cauti pe net aceasta melodie, sau, daca tot nu o gasesti, asculta foarte multe alte melodii ca sa uiti de aceea. Dar in caz ca tot nu o uiti, intreaba mai multa lume despre aceasta melodie. Poate ca cineva o va sti si atunci cazul va fi rezolvat. (si, sper sa nu o mai fredonezi!)