| VampDiaries a întrebat:

De ce atit de multa lume il uraste pe Justin Bieber?

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pentru ca e un gay penibil fara talent.

| bloodyhell a răspuns:

Ce intrebare tampita.

| FadetoBlack a răspuns:

Oare de ce îl urăsc* atât de mulţi? Asta e întrebarea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Fanii lui il lauda numai fiindca are faima. Uite, un motiv sa-l urasc, cu tot cu fanii lui.

| rutanklan a răspuns:

Pentru ca el este insusi antichristul laughing

| MaskOfSanity a răspuns:

Pentru că sunt mulţi cei ce-şi dau seama cât e de penibil. Păcat că nu-şi dau seama şi în alte cazuri.

| XBrunetteX a răspuns:

Pentru ca arata ca o fata ca si-a inceput cariera.E gay.Canta oribil.

| Patry908 a răspuns:

Pentru ca si-a inceput cariera intr-un mod foarte prost laughing Arata ca o radiera la capatul unui creion laughing Si semana cu o fataaalaughing OMG! si avea melodii stupide gen one direction...marog astia au aparut dupa JB....si pur si simplu, desi multa lume nu tolereaza asta, majoritatea nu il plac din cauza asta si cred ca cel mai matur fan al sau era o fata de 12 ani, maxim 13 laughing. Folosesc trecutul pentru ca s-a schimbat si trebuie sa recunosc ca s-a maturizat. Dar tot nu imi place laughing

| StylesGeorgiii a răspuns:

Pentru ca sunt cretini puppy dog eyes. Le este ciuda ca el are faima si ei sunt simpli oameni. laughing

| ピンク a răspuns (pentru StylesGeorgiii):

Spuse cineva cu imaginea lui Harry ca avatar...

| yry14 a răspuns:

Pentru ca lumea(majoritatea) s-a saturat de el si de melodiile lui.