| PanicInThePentagram a întrebat:

De ce cand incerc sa ascult muzica nu mi aude nimic (pe youtube )? la muzica din calculator merge.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In stanga videoclipului (jos) ai volumul de la video. Poate ai dat pe "Dezactivati sunetul" din greaseala.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Sunt momente in care youtubul se blocheaza.atunci trebuie sa scoti fuma de sunet si sa o bagi iar.asta sau instaleaza MP3 rocketul care merge indiferent ce se intampla cu calculatorul.acum daca ma iei la misto e treaba ta, eu stiu sa te enervez.tu stii oare sa si asculti? :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie reinstalată placa de sunet ( în cazul că nu-i de la volum cum spun ceilalţi.)

| DannyNick a răspuns:

Te-ai uitat la volumul sunetului de la youtube?