| AnnaBella_5561 a întrebat:

De ce il uraste lumea pe Justin Bieber?

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De mere. fundoi? :X

| WhiteWolf7 a răspuns:

In primul rand, credeam ca a trecut curentu asta cu anti si pro Justin Gayber, in al doilea rand pentru ca : arata ca o fata, canta la fel, face muzica doar pentru bani sil doaren cur de fani(asta a rimat), nu a muncit ca sa ajunga unde e, e un rahat rasfatat, e mult prea mandru de el insusi cand n-are de ce(tot timpu), si mai uitate pe la intrebari de la muzica de genu asat ca o sa vezi zeci de motive, poate sute.Si in plus eu mereu am spus verde cand celalalt zicea albastru(chiar daca era albastru), si nu am de gand sa ma schimb, si dupa cum vad nu-s singuru care gandeste asa.

| Deny1333 a răspuns:

De ce l-ar iubi careva pe Justin Bibăr?!

| Adelynutza05 a răspuns (pentru Deny1333):

Iti raspund eu
1.E frumos
2.canta fain
3.e sexy
4...si e frumos!

| RaZZyGabriel a răspuns (pentru Adelynutza05):

Si e gaywinking

Răspuns utilizator avertizat
| AdiCosac a răspuns:

Stilul lui in care atrage doar copii de 7 ani, asta este ceea ce toata lumea uraste la el, a da si mai e invidia ca el are bani din lalaiala lui.

| Eka7Lyzza a răspuns:

E prost.
drogat
urat (dupa parerea mea)
eu il urasc ca toata lumea il place si eu vreau sa fiu diferitalaughing
e un pustan rasfatat
si-a luat talentu`n cap de cand l`au deskoperit ca; el knta la colt de strada
isi bate joc de multe dintre "starurile" disney`ului (selena, demi etc)
intelegiii?big grin

| Hulya a răspuns:

Pentru ca el a devenit "vedeta" cu ajutorul banilor si al lui Usher. El fiind un baiat de bani gata, a fost pus direct unde multi au ajuns cu greu, prin caderi, incet-incet cu speranta.
Dupa parerea mea de aceea il uraste majoritatea, eu nu stiu ce vede fetele la el... in fine. Succes :].

| monochrome a răspuns:

El e o suferinta care se rupe in fite si figuri la T.V, de aia. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Prea rasfatat
2.Prea fetita
3.A primit bani ca sa faca videoclipuri
4.A platit bani guvernului ( cu ajutorul cuiva) sa conduca masina la anii' astia
5. Orice masina isi cumpara o vinde inapoi pe bani mai multi
6.Se crede prea mare angry
7.A provocat-o pe Selena sa fie prietena lui
8. Politia nu-i va face niciodata rau
9.Prea cocalar, mers de gangster, increzut
10. Prea pitic, fata de fetita cu putzulica.raised eyebrows

| Чернобыль a răspuns:

Il urasc. Zici ca-i fata!

| Aanyaa a răspuns:

Nu toata lume, in general baietii, posibil invidiosihappy

| TheKiller975 a răspuns:

1.E un bou
2.Are voce de femeie
3.Un idiot
4.Nu stie cat fac 2+1
5.Cui i-ar placea de Justin Biegirl

| BunikuuxD a răspuns:

Pfo laughing Totul a inceput cand el era un **** de artist. Era "mare" doar cu melodia "Baby" in rest. avea o reputatie de cacanar. Si el si-a permis sa-l faca pe Snoop Dog un rahat cu ochi. Atunci si eu si alte miliarde de oameni au inceput sa il urasca. Si dupa tot a continuat, lumea a zis ca e gay laughing ca canta ca o fata etc.happy Acesta este motivul.
Funda?!

| VooDau a răspuns (pentru BunikuuxD):

Scuze ca iti spun, dar eu zic ca nu e cazul sa raspunzi daca nu sti.
1 la mana, JB nu si-a permis sa-l faca pe Snoop Dogg "un rahat cu ochi " e prima oara cand aud si sunt convins ca nu este adevarat, da-mi tu link, iar 2 la mana piesa "Baby" a lui JB este si a fost oribila nu a avut prea mult succes, a strans mai multe dislike-uri decat like-uri, dar piesa a avut succes prin vizionari, JB nu canta bine la varsta de 13 ani, a avut multe melodii urate si a acumulat multi hateri, apoi JB a crescut din toate punctele de vedere in varsta cat si material si a strans multe admiratoare, si-a facut multe tatauaje a pus muschi, iar din acest motiv baietii il urasc si acum, iar unii il urasc pentru ce a fost cu mult timp in urma.

| kissledy88 a răspuns:

Eu cred ca majoritatea sunt baieti deoarece sun invidiosi ca el este mai sexy decat voi, nu e gay cu spuneti voi, si as vrea sa aatrag atentia el are 1.70 inaltime.El sa inascut cu acest talent, sa inascut pentru a fi celebru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kissledy88):

:| fa scuze ca iti spun dar esti proasta... http://www.sport.ro/......fanii.html ...nici eu nu stiam ce are lumea cu el, dar acum inteleg

| xkamellya a răspuns:

Majoritatea persoanelor sunt ca oile... daca o persoana ''tare'' a spus ceva gen ''jb e gay'' totii s'au luat dupa el.
Cred ca e doar invidie...nu poti ura o persoana pe care nu o cunosti...caruia nu'i cunosti povestea.
Aceste persoane cred ca sufera de nebagare de seama. happy

| Sophyzzle a răspuns:

Sunteti niste neinformati, care nu stiti cum sa va bagati in seama
Si voi sunteti baieti/fete cu fite
Bai voi nu vedeti ca va mananca rapanu'
Mortaciunilor
Tot il jigniti pe Justin
El e idolul meu si imi bag p**** in gura voastra de panarame care judecati oamnenii ..asa ca nu aveti voi ce face!
Nu aveti un colt de paine in buzunar si mai aveti tupeu sa il criticati pe el?! Wtf!
Mai invatati in *** sa scrieti si informati-va corect.
Justin a ajuns cunoscut datorita talentului, nu datorita banilor sau alte rahaturi ce sunteti.
Muriti de ciuda cocalari naibii.
In timp ce voi va pierdeti timpul injurandul pe el nici in c*** il doare de voi, fomistilor.
El isi traieste viata in continuare facand lucruri frumoase iar voi va omorati pe un site sa ziceti ca el e ....in toate felurile