| MistretulPufos a întrebat:

De ce majoritatea oamenilor din ziua de azi le plac asa de mult muzica comerciala, care nu transmite nimic important doar bani, femei si "valoare"?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce se uita la Capatos si Maruta? Pentru ca asta e educatia, asta promoveaza media, asta prinde la public

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Pentru ca asa sunt oamenii.

| aXy99 a răspuns:

Deoarece muzica asta comerciala este catchy. Suna oarecum bine, prinde la multime, in schimb nu transmite mai nimic si te plictisesti repede de ea. Multora nu le place in mod special, dar le este bagata pe gat de catre radio si na...o asculta sa aiba ceva pe fundal.

| Cameliapantiru a răspuns:

Pentru ca astea sunt valorile oamenilor ce asculta acest tip de muzica: avere si sexualitate.