| Uofficial a întrebat:

De ce multa lume asculta manele si nu recunosc? laughing nu inteleg asta straight face Zic ca ei nu asculta manelele, da acasa le rup laughing oh go on

Răspuns Câştigător
| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

Pai le pasa prea mult de parerile altora si probabil vor sa para cea ce nu sunt.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si crezi ca toti asculta gunoaie, dar nu recunosc? Sa stii ca nu toata lumea se comporta ca tine...

| Uofficial explică (pentru CautNume):

Am zis ca multa lume, nu toata lumeawinking citeste mai bine intrebareawinking da nu am ce sa cer la un retardat ca tine...

| Uofficial explică (pentru Uofficial):

Si app, ca tot cauti nume, pune-l ca nume p-asta al meu.).