| Bianca206 a întrebat:

De ce nu merge sa ascult muzica pe youtube? La winamp se aude perfect, da' cand intru pe youtube, trilulilu nu se aude nimicsad

11 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Nici la mine nu merge pentru ca nu am Adobe flash player

mariana
| mariana a răspuns:

Eu pana acum am ascultat melodii pe Youtube si a mers foarte bine.
Mai incearca sigur ca o sa te poti bucura de o auditie placuta. Daca nu, e posibil ca internetul sa aiba ceva probleme, in zona in care locuiesti.

| 334499 a răspuns:

Ai probabil sunetul din youtube, trilulilu pe mutewinking
daca nu e asta dai un restore ca sigur o sa mearga asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai adobe flash player 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca nici mie numi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca nici mie nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge.Imi apare melodia dar nu-mi apare bara care ar trebui sa se incarce. Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai...deci...mie nu imi merge sa ascult nicaieri muzica deci de mers merge(nu merge adica are picioare)da 4, 5 secunde.de ce?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde facem din nou sunetu'?