| RaduXZ9 a întrebat:

De ce rap-ul a devenit atat de popular in ultima vreme? este peste tot, de la televizor si radio pana la baietasii de 8 ani din parculet, toata lume-l canta, nu ca am eu ceva cu rap-ul, ca nu am, dar de ce aproape nimeni nu mai asculta muzica rock? sau alt gen, peste tot dai numai de rap.

Răspuns Câştigător
| VictorJulien a răspuns:

In primul rand ala care e la tv, radio si la baietasii de 8 ani nu.i rap e doar o tentativa de rap si in al doilea rand se asculta si rock si alte genuri de muzica doar ca majoritatea oamenilor in afara de "hit. urile" de la radio si alte nulitati nu mai stiu nimic, pentru ei nu exista alt gen de muzica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că problema nu e rap-ul, ci mai degrabă trap-ul. Cel puțin la noi, peste tot, vezi Şatra Benz şi meme-uri cu ei.