| Bloodthirsty a întrebat:

De ce se aude sunetul numai intr-o boxa? Iar la casti se aude numai intr-o casca...

Răspuns Câştigător
| eusefu a răspuns:

Depinde la ce folosesti boxele castile daca le folosesti la pc uitate in winamp sau in placa de sunet sa vezi daca ii pe LEFT L sau RIGHT R. trebuie sa fie la mijloc.

7 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Vezi ce zice eusefu acolo, daca avea ceva placa de sunet nu mai mergea nimic, ca sunetul iese din calculator pe un singur fir.
Ai miscat din greseala de la volumul calculatorului, la Balance ala, pune sa fie pe centru.

Răspuns utilizator avertizat
| Bloodthirsty explică:

Dar intr-o boxa nu se aude nimic. si la casti la fel...

| Bloodthirsty explică:

Dar pana acum au mers... se poate sa fie de la placa de sunet?

| Flacarica a răspuns:

In caz ca nu e o defectiune tehnica, sunetul se aude in amandoua boxe.
doar ca in modul stereo ti se da impresia ca sunetul vine din mai multe directii.
de exemplu daca ai doua boxe si un player care ruleaza in mod stereo, cand asculti o melodie in care canta un barbat si o femeie, intr-o boxa se va auzi vocea unui barbat iar in cealalta vocea femeii.

| saby349 a răspuns:

Probabil s-a stricat. Ai incerc sa o duci la un centru pentru calculatoare?

| KunPao a răspuns:

Mda si eu am aceeasi problema da faza ca la mine e la mijloc la ala si nu ascult in winmap ascult youtube...