| MCRgurl a întrebat:

De ce toti "fanii" Linkin Park spun asa:neah,acum sunt o trupa de c*cat, nu-mi mai place de ei.frate,daca esti fan, esti fan. nu isi schimba stilu si nu-ti mai place de ei.adica pe bune acum, am vazut "fani" de genul asta si imi vine sa-i injur.si apropo,voua nu v-a placut niciodata Linkin Park daca acum nu va mai place de ei, voi erati fani Nu Metal.

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

LP au fost mereu o trupă de căcat.

| LovingAdam a răspuns (pentru Woodenpints91):

Pai probabil tu esti in limba dupa justin bieber si one direction oh go on

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru LovingAdam):

Yo're retarded!
LP chiar este o trupa de ****!

| MCRgurl explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Daca erau o trupa de **** nu mai ajungeau unde au ajuns.

| LovingAdam a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Parerea ta oh go on

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru MCRgurl):

Cum crezi ca au ajuns unde au ajuns?
Muzica lor este un hybrid.Ei combina rock-ul cu rap, hip-hop si electro si cine stie ce alte minunatii.
In plus, factorul suprem al popularitatii lor este ca sunt o formatie comerciala.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LovingAdam):

Tu ai dat măcar un click pe profilul meu să vezi ce muzică ascult?
Sau te zbaţi ca musca între geamuri doar pentru că am spus despre o trupa care-ţi place ţie că-i de căcat?

http://www.youtube.com/watch?v=NbOCF9zYgHc&feature=related
Aşa-i, justin bibăr şi one erection...

| SkizoMetal a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Se suţin cu tragere de inimă.

| MCRgurl explică (pentru Woodenpints91):

Waaaaaaaai ce muzica faina laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MCRgurl):

Care?

| LovingAdam a răspuns (pentru MCRgurl):

De acord!

| MCRgurl explică (pentru CautNume):

Da,meteora si HT au fost primele lor albume, cu ele s-au nascut si e normal sa sune mai salbatic.dar daca le asculti pe toate pe rand vei realiza ca nu s-au schimbat, ci doar au crescut.eu mi-am tras pe mp3 albumele lor toate si le-am ascultat unul dupa altul si am realizat ca ei au upgradat, nu ca s-au schimbat.

| Mădă0611 a răspuns:

Pentru ca au auzit ei de la niste unii ca "ie" de naspa sa asculti LP, ca nu e rock dăla \m/ (desi pe net scrie asta) si ca o sa fii exclus din grupul roacherilor, asa ca trebuie sa dea cu piatra in ce li se cere. oh go on Treci peste happy

| Vans a răspuns:

Dintotdeauna mi s-au părut de rahat.

| LovingAdam a răspuns:

Ai dreptate...Eu sunt fana LP dar nu sunt inebenuita dupa ei. imi plac mult meldoiile lor si ii admir foarte mult si ii respect pentru muizca minunata care o au! Si nun te mira de ce zic fani LP oricum acum mai toata lumea e cu manele JB SI 1D oh go on

| tudorwifihack2 a răspuns:

Linkin Park este trupa mea preferata.