| ZzZzZzZz a întrebat:

De craciun vreau sa imi cumpar o pereche de casti Razer Orca.
Vreau niste pareri, poate stiti niste casti mai bune si daca da ziceti de ce.

Multumesc anticipat ^_^".

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BelzebuthMaui a răspuns:

Eu am unele de la Sony si o pereche de la Philips. Nu arata rau Razer Orca, dar daca nu prea stii nimic despre casti, nu vei observa diferenta dintre unele Beats by Dr. Dre si Sennheiser, fiindca oricum nu prea e mare diferenta si depinde ce te intereseaza mai mult, pentru bass sunt bune si Philips care sunt la un pret convenabil.

| ZzZzZzZz explică (pentru BelzebuthMaui):

Eu le cumpar mai mult pentru jocuri dar si pentru muzica, si am vazut ca Razer Orca sunt bune si pentru jocuri si pentru muzica. happy